Dalsze wyniki...

Selektory ogólne
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Selektory typów postów
Szukaj w postach
Szukaj na stronach
Filtruj według kategorii
Ogólnie
wynajmowany partner
offline

Ogólnie
offline
Strona główna » Serwis » Kariera » Oferty pracy » Oferta pracy kierowca dostawczy (m/f/d)

Poszukujemy kierowców dostawczych (M/K/D)!

Handel materiałami budowlanymi Faßbender Tenten ze swoimi oddziałami jest jednym z największych dystrybutorów materiałów budowlanych w aglomeracji Kolonia-Bonn-Düsseldorf. Nasi klienci znajdą u nas materiały budowlane, materiały budowlane i inne materiały budowlane. Ponadto oferujemy inne usługi takie jak wynajem maszyn i urządzeń oraz szkolenia. Jako firma rodzinna stawiamy na długofalową współpracę.

Jak najszybciej szukamy naszych lokalizacji w Rheinbach, Düsseldorfie i Kolonii

Kierowca dostawy (m/f/d)

Twoje zadania:

  • Dowóz materiałów budowlanych na place budów oraz do klientów prywatnych transportem lokalnym
  • Rozładunek towarów za pomocą wymiennych dźwigów lub wózków widłowych podwieszanych do samochodów
  • Załadunek i rozładunek samochodów firmowych
  • Ogólne prace magazynowe

Oferujemy Ci:

  • Płace zależne od wyników
  • Premie świąteczne i świąteczne
  • Inne atrakcyjne świadczenia socjalne
  • Coroczne szkolenia i instruktaże (w tym szkolenia modułowe)
  • Możliwość treningu indywidualnego
  • 30 dni urlopu
  • Imprezy firmowe i świąteczne
  • leasing roweru
  • Oferty pracownicze i zniżki
  • Darmowe napoje i owoce

Twój profil:

  • Posiadanie prawa jazdy klasy C/CE obejmującego wszystkie pięć modułów
  • Uprawnienia na wózek widłowy i dźwig będą dodatkowym atutem
  • W idealnym przypadku doświadczenie w obsłudze dźwigów i wózków widłowych podwieszanych do pojazdów (jeśli przekonasz nas o swoich umiejętnościach, chętnie zaproponujemy dalsze kroki kwalifikacyjne)
  • Bądź przyjazny, pomocny, niezawodny i dobry w komunikacji
Poszukujemy zaangażowanego współpracownika (m/f/d) do tych ekscytujących zadań. Oferujemy atrakcyjne środowisko pracy i płaską hierarchię.

Chcesz przyczynić się do sukcesu firmy jako część rodziny?

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w elastycznej firmie o płaskiej hierarchii, prześlij nam swoje obszerne dokumenty aplikacyjne (CV, certyfikaty, zdjęcie) pocztą elektroniczną na adres karriere@fassbender-tenten.de

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wyłącznie w formacie PDF. Niestety nie możemy zaakceptować innych plików.

Czekamy na Twoją aplikację!

za pośrednictwem naszego formularza online lub przez e-mail.

Maksymalny rozmiar pliku 8 MB - proszę tylko w formacie PDF. Niestety nie możemy zaakceptować innych plików.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych oraz na kontakt telefoniczny i/lub e-mailowy firmy Fassbender Tenten GmbH & Co.KG. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie na powyższy adres lub za pośrednictwem poczty elektronicznej . Pełna Polityka prywatności