Dalsze wyniki...

Selektory ogólne
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Selektory typów postów
Szukaj w postach
Szukaj na stronach
Filtruj według kategorii
Ogólnie
wynajmowany partner
offline

Ogólnie
offline
Strona główna » Serwis » Kariera » Oferty pracy » Urzędnik grafik na pół etatu 20 godz./tydz. (m/k/d)

Czy jesteś ekspertem (m/f/d) w zakresie planowania?

W takim razie wszystkie drzwi do Twojej kariery u nas są otwarte!

Handel materiałami budowlanymi Faßbender Tenten ze swoimi oddziałami jest jednym z największych dystrybutorów materiałów budowlanych w aglomeracji Kolonia-Bonn-Düsseldorf. Nasi klienci znajdą u nas materiały budowlane, materiały budowlane i inne materiały budowlane. Ponadto oferujemy inne usługi takie jak wynajem maszyn i urządzeń oraz szkolenia. Jako firma rodzinna stawiamy na długofalową współpracę.

Jak najszybciej poszukujemy dodatkowych pracowników na pół etatu do naszej lokalizacji w Bonn

Pracownik biurowy w niepełnym wymiarze godzin, 20 godzin tygodniowo (m/k/d)

Twoje zadania:

  • Wsparcie działań biurowych w zakresie planowania floty
  • Przygotowywanie i tworzenie faktur transportowych
  • Ogólne obowiązki administracyjne

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Płace zależne od wyników
  • Premie świąteczne i świąteczne
  • Inne atrakcyjne świadczenia socjalne
  • Możliwość treningu indywidualnego
  • Towarzystwo i Wigilia
  • Leasing roweru
  • Oferty pracownicze i rabaty pracownicze
  • Darmowe napoje i owoce

Twoje mocne strony:

  • Ukończone szkolenie komercyjne lub porównywalne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie planowania pracy
  • Ustrukturyzowany, niezależny sposób pracy
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i zespołowe
  • Pewne korzystanie z pakietu MS Office

Chcesz przyczynić się do sukcesu firmy jako część rodziny?

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w elastycznej firmie o płaskiej hierarchii, prześlij nam szczegółowe dokumenty aplikacyjne (CV, certyfikaty, zdjęcie) e-mailem na adres karriere@fassbender-tenten.de

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać wyłącznie w formacie PDF. Niestety nie możemy zaakceptować innych plików.

Czekamy na Twoją aplikację!

za pośrednictwem naszego formularza online lub przez e-mail.

Maksymalny rozmiar pliku 8 MB - proszę tylko w formacie PDF. Niestety nie możemy zaakceptować innych plików.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych oraz na kontakt telefoniczny i/lub e-mailowy firmy Fassbender Tenten GmbH & Co.KG. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie na powyższy adres lub za pośrednictwem poczty elektronicznej . Pełna Polityka prywatności